O nas

Invest Media sp. z o.o. rozpoczęła działalność w 2007 roku. Naszą misją jest oferowanie usług w zakresie realizacji inwestycji budowlanych: obiektów komercyjnych i  przemysłowych, działając na zasadach inwestora zastępczego lub generalnego wykonawcy.

Od początku swojej działalności specjalizujemy się przede wszystkim w pracach aranżacyjnych powierzchni handlowych dla najemców sieciowych (do tej pory zaaranżowaliśmy ponad 100 obiektów, w tym około 30 w galeriach i parkach handlowych, głównie dla sieci Avans oraz Media Expert). Ponadto zrealizowaliśmy kilka własnych inwestycji komercyjnych, jak na przykład: Centrum Biurowo Logistyczne w Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, czy Dwór Dwikozy - kompleks noclegowo - konferencyjny w Dwikozach.

Aby każdy projekt był postrzegany jako sukces, istotnym jest właściwe oszacowanie wszystkich aspektów planowanej inwestycji. Jako zespół dostosowujemy się do występujących zmian, opracowujemy sposoby postępowania w podejmowaniu trudnych decyzji inwestycyjnych, dopasowując się przy tym do wysokich wymagań zleceniodawcy. Bazując na wiedzy i doświadczeniu naszej kadry zarządczej, gwarantujemy wysoką jakoś wykonywanych robót oraz terminowość realizacji. Współpracujemy ze sprawdzonymi podwykonawcami, a materiały używane w procesie inwestycyjnym posiadają wymagane świadectwa i atesty dopuszczające ich stosowanie na rynku krajowym.

W 2015 r. została powołana spółka celowa: Invest Media I, której działalność polegać będzie na realizacji bieżących projektów inwestycyjnych i budowlanych.

Naszym celem jest dążenie do stałego rozwoju i satysfakcji klientów. Chcemy w profesjonalny i rzetelny sposób realizować inwestycje i wyznaczać nowe standardy branżowe, dorównując oczekiwaniom i potrzebom naszych kontrahentów.

INVEST-MEDIA SP. Z O.O.

INVEST-MEDIA I SP. Z O.O.

ul. Strefowa 15
39-442 Chmielów
NIP: 864-187-99-87

tel. kom.: 506 173 483

fax: 15 641 70 01

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ul. Strefowa 15
39-442 Chmielów
NIP: 867-223-88-41

(C) 2007 - 2024 Invest-Media Sp. z o.o. | realizacja medox.pl

Ta strona używa cookie m. in. w celach statystycznych. Dowiedz się więcej na ich temat i o zmianie ustawień w przeglądarce.
Korzystając z niniejszej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.